PRVACI MINISTRANTSKE MALONOGOMETNE LIGE „IVAN MERZ“ SPLIT

PRVACI !!!
ZAVRŠNICA MINISTRANTSKE MALONOGOMETNE LIGE „IVAN MERZ“ SPLIT
sezona 2017./2018.

U subotu 24. ožujka 2018. održana je završnica MMNL u splitskom sjemeništu. Od prijavljenih 21 ekipa završnicu je igralo 8 najboljih – Sućidar, Ravne Njive, Žnjan, Kman, Košute, sv. Jakov Šibenik, Gospa od Otoka, Sv. Marko Makarska.

mjesto: Župa Žnjan – Gospa od Milosrđa
mjesto: Župa Ravne njive
mjesto: Župa Gospa od Otoka
ČETVRTFINALE
Ravne njive – Sv. Marko 4:2
Košute – Kman 2:0
Sv. Jakov – Gospa od Otoka 0:0 (1:2) penali
Sućidar – Žnjan 0:5

POLUFINALE
Ravne njive – Gospa od Otoka 3:0
Košute – Žnjan 0:0 (0:1) penali

ZA 3. MJESTO
Gospa od Otoka – Košute 2:1

FINALE
Ravne njive – Žnjan 0:3

Za našu župu su nastupili sljedeći igrači:Mario Vuković, Fabio Šitum, Duje Gudelj, Roko Jurasović, Toni Radanović, Lovre Gudelj, Bartul Gudelj,Toni Šarolić, Mateo Peričić, Ivan Perić, Dino Šegvić, voditelj Ivan Punoš, župnik don Ante Čotić!

Slike sa utakmica i druženja i naravno, dolazimo i sljedeće godine!

Sretan Uskrs!