Poziv prvopričesnicima i roditeljima

Evo polako se vraćamo u normalno novo stanje nakon života u karanteni zbog pandemije virusa. Nadam se da ste svi dobro i zdravo. Naš nadbiskup je dao dopuštenje župnicima za slavlje prve Sv. Pričesti. Odlučili smo Duh Sveti i mi da slavlje Sv. Pričesti bude 18. listopada 2020. Budući da je nastava u školi počela pozivamo prvopričesnike na župni vjeronauk idući tjedan po ovom rasporedu:

  1. Utorak u 9.00, 16.00 i 17.00 ( C raz.) sati za prvopričesnike iz OŠ Žnjan-Pazdigrad.
  2. Četvrtak u 9.00 i 17.00 sati za prvopričesnike iz OŠ Mertojak, Trstenik…

Nadam se da se vidimo na svetkovinu dana naše župe, škole i kotara Gospe od Milosrđa na slavlju Sv. Mise u subotu 30. svibnja 2020.

( u 11.00 i 19.00 sati), te u nedjelju na svetkovinu Duhova kada slavimo rođendan Crkve.

Pozdrav u Kristu!