POTRAGA ZA FOTOGRAFIJAMA IZ ŽIVOTA ŽUPE

Drage naše župljanke i župljani,

Kako vam je već poznato, ove godine slavimo pedesetu godinu postojanja i djelovanja naše župe. Stoga ćemo uz pregršt ostalih događanja organizirati izložbu na kojoj ćemo prikazati život u župi kroz pet desetljeća.
Kako bi nam izložba bila što bogatijeg sadržaja, pozivamo vas da nam donesete zanimljive fotografije koje ste snimili tijekom godina (vjeronauk, predstave, pričesti, krštenja, krizme, vjenčanja, ostali obredi, slavlja i događanja, koncerti, izložbe, utakmice i druženja…).
Fotografije jednostavno umetnite u omotnicu na kojoj je vaše ime i prezime. Na pozadinu fotografije vas molimo da napišete o kojem se događaju radi, datum (točan ili otprilike) te ime autora (ako je poznat).
Omotnice sa fotografijama možete donijeti svećeniku prije ili nakon svake svete Mise. Ako slučajno fotografije imate u digitalnom obliku, pošaljite ih na mail adresu župe: kontakt@zupa-gospe-od-milosrdja.hr
Nadamo se da ćete sudjelovati u što većem broju sa što više fotografija.
I naravno, SVE fotografije će biti vraćene nakon izložbe!
Hvala unaprijed,
Kreativci iz Župe :)